Przejdź do treści

O nas

Agencja Ochrony „SOKÓŁ” sp. z o.o. jest koncesjonowaną firmą powołaną do życia w 2007 roku. Od pierwszych dni swojego istnienia stawiamy na jakość i skuteczność świadczonych usług. Zgodnie z założeniem , firma nasza specjalizuje się w realizowaniu zadań ochronnych poprzez bezpośrednią ochronę fizyczną stałą i doraźną, ochronę imprez masowych, ochronę VIP, wspartą ochroną elektroniczną połączoną z reakcją własnych patroli interwencyjnych, lub patroli firm współpracujących – gdy z przyczyn technicznych nie ma możliwości użycia własnej załogi interwencyjnej .

W trosce o bezpieczeństwo Klienta dbamy o najwyższą jakość usług
oraz odpowiednią ilość i kwalifikacje agentów ochrony.

DEWIZA FIRMY

Od pierwszych dni swojego istnienia stawiamy na jakość, skuteczność, profesjonalizm świadczonych usług oraz poważne traktowanie każdego klienta. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu różnych sposobów dozoru fizycznego obiektów wymagających szczególnej ochrony oraz nowoczesność systemów zabezpieczenia technicznego. Nasz dewiza „by chronić i pomagać” wskazuje, że cała kadra kierownicza włącznie z pracownikami traktuje klienta priorytetowo i czuje się odpowiedzialna za jego bezpieczeństwo oraz posiadane mienie. Każdy kto świadczy usługi , jak ważne jest zadowolenie klienta. Pracujemy na to każdego dnia. Jesteśmy dyskretni. Uważamy, że lojalność wobec klienta to wartość podstawowa.

Naszą agencję ochrony z Krakowa wyróżnia przede wszystkim szybki proces decyzyjny. W sposób nieszablonowy podchodzimy do zlecanych nam czynności. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować je na najwyższym poziomie. To sprawia, że klienci podejmujący z nami współpracę są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Cechuje nas też zwarta i ograniczona struktura oraz wysoka dbałość o pozytywne relacje z klientami